• ۰۹۱۰۳۹۸۵۸۴۰
  • moshaver[at]RahnamaMoshaver.com

طرح تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران در مناطق عملیاتی سال ۱۴۰۰

شرایط تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران و فرزندان رزمنده در مناطق جنگی و عملیاتی بر اساس دستور العمل سال ۱۴۰۰

ثبت نام رشته مهمانداری هواپیما بدون آزمون سال 1400

شرایط و مدارک ثبت نام بدون آزمون کاردانی حرفه ای رشته مهمانداری هواپیما در سال 1400

انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی سال 1400

شرایط انتخاب رشته کنکور سراسی 1400 و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی 1400

شرایط معافیت پزشکی صافی کف پا

معافیت صافی کف پا از جمله انواع معافیت ها به شمار می رود که از ابتدای معافیت پزشکی خیلی از مشمولان خدمت سربازی و سربازان وظیفه را درگیر کرده است که الان هم قابل اجرا بوده و هر دوره خیلی از مشمولان و سربازان از این طریق توانسته اند معافیت بگیرند.

شرایط مهاجرت کارشناس رادیولوژی به قطر

شرایط کاری کارشناس رادیولوژی در قطر با توجه به پیشرفت روز افزون پزشکی و تجهیزات پزشکی ازجمله تصویر برداری و تعامل با کشور های دیگر در این عرصه، خیلی از کادر مجرب درمانی و به خصوص کارشناسان رادیولوژی به فکر مهاجرت به کشور های همسایه از جمله کشور های حوزه خلیج افتادند. از این رو کشور قطر با پیشرفت های چشمگیر خود در عرصه پزشکی و تکنولوژی رادیولوژی این عرصه را برای رادیولوژیست ها فراهم کرده است. در ابتدا نگاه کلی به کشور قطر می اندازیم.

شرایط دوره بین المللی تخصصی مدیریت زخم ICW آلمان

جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با همکاری انجمن ICW آلمان ، اقدام به برگزاری دوره تخصصی زخم نموده است. این دوره مطابق با الزامات بین المللی و با بهره گیری از اساتید برجسته ی داخلی مورد تایید ICW آلمان و با نظارت مستقیم نمایندگان انجمن برگزار می شود و در پایان دوره به شرکت کنندگان، گواهینامه بین المللی اعطا خواهد شد.

لیست جدید اسامی مناطق عملیاتی امنیتی بعد از قطعنامه سال 1399

یکی از موضوعات مهم در زمینه کسری های خدمت برای مشمولین و همچنین سربازان در حال خدمت کسری خدمت فرزندان ایثارگر می باشد. لذا در این مقاله سعی شده است ابتدا به بررسی مناطق عملیاتی قبل و بعد از جنگ پرداخته و سپس شرایط استفاده و بهره گیری از این کسری خدمت را معرفی می کنیم پس تا پایان این مقاله با ما همراه باشید

تغییرات منابع کنکور 1400 تجربی نظام جدید

تغییرات کنکور1400تجربی نظام جدید به نسبت تجربی نظام جدید 99چندان زیاد نبوده اما این تغییرات درکنار ناچیز بودن حائزاهمیت بسیار هستند وباید نسبت به آن ها آگاه بود . تاکنون تصمیمی مبتنی بربرگزاری کنکور 1400 نظام قدیم گرفته نشده وخبرها حاکی از این است که درسال 1400 ماتنها با یک کنکور وآن هم برای نظام جدید روبه رو هستیم که اهمیت آن را چند برابر کرده است

شرایط ثبت نام مهمانداری هواپیما

شخص منتخب به عنوان یک مهماندار هواپیما باید از مهارت های خاصی برخوردار باشند که دراین مقاله قصد داریم تا به شما نشان دهیم که چگونه می توان یک مهماندار هواپیما شد و شرایط استخدام آن در سال جاری به چه شکل است؟؟

نحوه ی برنامه ریزی برای کنکور تجربی 1401

پیشنهاد ما واسه ی شما دوست عزیز اینه که ساعت مطالعه ی اولیه رو برحسب توانمندی خودت مثلا سه الی چهار اینا انتخاب کنی وبعد به مرور وکم کم به هفت الی هشت وحتی بیشتر برسونیشون.

رنگ را انتخاب کنید