• ۰۹۱۰۳۹۸۵۸۴۰
  • moshaver[at]RahnamaMoshaver.com

تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران سال ۱۴۰۱

شرایط طرح تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان شرکتی و قراردادی در سال ۱۴۰۱

کسری خدمت مناطق عملیاتی

با اعلام شرایط جدید مناطق جنگی و عملیاتی از سوی ستاد کل نیروهای مسلح و تصویب آن از سوی  مجلس شورای اسلامی در سال  1401 شرایط استفاده از مزایا و امتیازات آن نیز تغییر کرد. از جمله تغییرات در استفاده از مناطق عملیاتی در بازه های زمانی قبل از شروع جنگ و بعد از آن (بعد از قطعنامه) می باشد.

شرایط جدید ایثارگری مناطق عملیاتی بعد از قطعنامه سال ۱۴۰۱

با توجه به اخبار جدید اعلامی از سوی خبرگزاری ها مبنی بر تغییرات مناطق عملیاتی و جنگی از سوی ستاد کل نیروهای مسلح در سال ۱۴۰۱ و همچنین تصویب ان از سوی مجلس شورای اسلامی، خیلی از رزمندگان در جبهه های حق علیه باطل کن قبلا موفق به گرفتن کارت ایثارگری یا امتیازات ایثارگری نبودند در حال حاضر می توانند نسبت به دریافت امتیازات ایثارگری یا کارت ایثارگری اقدام نمایند.

شرایط استفاده از امتیازات مناطق عملیاتی و جنگی در سال ۱۴۰۱

ایثارگری و رزمنده گی برای افرادی اطلاق می گردد که در سالهای زمان جنگ و حتی قبل و بعد از آن در جنگ و یا در شرایط جنکی و درگیری حضور بعمل آوره و با دشمن و یا حتی منافقین جهاد نموده اند.

طرح تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران در مناطق عملیاتی سال ۱۴۰۱

شرایط تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران و فرزندان رزمنده در مناطق جنگی و عملیاتی بر اساس دستور العمل سال ۱۴۰۰

ثبت نام رشته مهمانداری هواپیما بدون آزمون سال 1400

شرایط و مدارک ثبت نام بدون آزمون کاردانی حرفه ای رشته مهمانداری هواپیما در سال 1400

انتخاب رشته کنکور سراسری تجربی سال 1400

شرایط انتخاب رشته کنکور سراسی 1400 و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی 1400

شرایط معافیت پزشکی صافی کف پا

معافیت صافی کف پا از جمله انواع معافیت ها به شمار می رود که از ابتدای معافیت پزشکی خیلی از مشمولان خدمت سربازی و سربازان وظیفه را درگیر کرده است که الان هم قابل اجرا بوده و هر دوره خیلی از مشمولان و سربازان از این طریق توانسته اند معافیت بگیرند.

شرایط مهاجرت کارشناس رادیولوژی به قطر

شرایط کاری کارشناس رادیولوژی در قطر با توجه به پیشرفت روز افزون پزشکی و تجهیزات پزشکی ازجمله تصویر برداری و تعامل با کشور های دیگر در این عرصه، خیلی از کادر مجرب درمانی و به خصوص کارشناسان رادیولوژی به فکر مهاجرت به کشور های همسایه از جمله کشور های حوزه خلیج افتادند. از این رو کشور قطر با پیشرفت های چشمگیر خود در عرصه پزشکی و تکنولوژی رادیولوژی این عرصه را برای رادیولوژیست ها فراهم کرده است. در ابتدا نگاه کلی به کشور قطر می اندازیم.

شرایط دوره بین المللی تخصصی مدیریت زخم ICW آلمان

جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با همکاری انجمن ICW آلمان ، اقدام به برگزاری دوره تخصصی زخم نموده است. این دوره مطابق با الزامات بین المللی و با بهره گیری از اساتید برجسته ی داخلی مورد تایید ICW آلمان و با نظارت مستقیم نمایندگان انجمن برگزار می شود و در پایان دوره به شرکت کنندگان، گواهینامه بین المللی اعطا خواهد شد.

رنگ را انتخاب کنید